Zhmotňovací krabička

Tohle je opravdu velice jednoduchá technika a přitom dokáže doslova zázraky. Spojuje totiž několik věcí a tím je silnější. Samozřejmě stále zůstává, že základem je prostě víra. Víra v to, že to funguje.

Mně o krabičce řekla moje mentorka a pak jsem na ni náhodou narazila na Pinterestu =D Takže ne, nepředkládám vám žádné své výlučné know-how.

Budete potřebovat krabičku (nějak si ji pěkně ozdobte), tužku, spoustu papírků a spoustu přání.

Nechte si to všechno pěkně po ruce a kdykoliv budete mít nějaké přání, napište ho na papírek a vložte do krabičky. Jednou za čas si udělejte čas pro sebe a pro krabičku. Přání z ní vyndejte a podívejte se, která jsou splněná. Ty vyndejte a ostatní v krabičce nechte.

Je to takhle snadné? Ano i ne =D 

Aby bylo přání a jeho zhmotnění úspěšné, je kromě té zmíněné víry potřeba ještě každé přání procítit tak, jako by už bylo splněné. A po vhození do krabičky na něj zapomeňte, respektive přestaňte se snažit hlavou vymyslet, jak by se vám vaše přání mohlo splnit.

To, co teď potřebujete udělat, je uzemnit se (jít na procházku, dát si sprchu nebo třeba jít pracovat na zahrádku, cokoliv, co vás spojí s tady a teď) a jít svému přání naproti. 

Teď je tu místo pro paradox – jak se od přání odpoutat a zároveň na něm pracovat? Inu, i to je ve své podstatě snadné. Prostě přijmete fakt, že se vaše přání splní a je jedno, jak se to stane. Vy budete následovat svou intuici a dělat to, co se vám objeví v hlavě. Samozřejmě v rámci zdravého rozumu a zákona =D 

Ale řekněme, že vás najednou napadne jít na procházku. Prostě běžte, třeba cestou potkáte něco, co vás vašemu snu přiblíží.

No a až se to stane, tak je potřeba být připravený svoje přání přijmout. Poznat, že je to to ono, nebát se vzít ho za vlastní a poděkovat za něj. 

Co s papírky, na kterých jsou už splněná přání?

Já je spaluju nad svíčkou a pomocí vody je předávám zemi. S poděkováním =)

Běžte si přát! ^_^

PS: pokud chcete do své hlavy dostat více pozitivních myšlenek, aby se zvýšila vaše osobní vibrace a tím i rychlost plnění přání, přihlaste se do mého nového programu Nové myšlenky =)