Blogová resuscitace aneb jak se tu píšou články?

Před mnoha lety jsem byla opravdu aktivní bloger. Dodnes mi FB nabízí vzpomínky, kdy jsem se divila, kde se na mém blogu vzal návštěvník v pořadí třeba osmdesátý tisící. Články měli čtenost i komentovanost, literární soutěže, které jsem pořádala, měly krásnou účast a troufám si říct, že Sussanah de Silva v blogových vodách něco znamenala.

A pak jako když utne. Na Blog.cz se změnila atmosféra, v osobním životě jsem začala dělat kotrmelce a na psaní už prostě nebylo místo. A Blog.cz nakonec úplně zrušili…

Dlouho mi to bylo líto. Měla jsem dva blogy, jeden o šití a jeden o psaní. Ten o psaní, ten byl hlavní a kromě povídek jsem tam měla svůj foto deník. Pět let mého života jsem tam zdokumentovala v Projektu 365. Co den, to fotka. Minimálně jedna. Z cest jich bylo samozřejmě víc. I s tím jsem přestala a to mě mrzí taky. Teď, když se dívám na děti, si říkám, že jsem se měla hecnou a fotit dál. Ale pak mě to přejde, protože to jsou moje děti a jejich ksichtíky nepatřej na internet, ale jenom nám tady doma =)

Co bych ale na internet chtěla začít znovu dávat, jsou ta má literární díla. Jedním z mých velkých snů je vydat knihu. A protože se nechci stát pisálkem, co si vydá samonákladem a pak to z nouze rozdá po kamarádech, chci si vybudovat komunitu, která se na mou knihu bude těšit. A která si ji koupí v HitHitové kampani! 

No a jak nejlépe nachystat půdu pro úspěšnou knižní kampaň, než tím, že vás začnu zásobovat kratšími příběhy? Nevím. A doufám, že tahle cesta bude fungovat =D

Držme mi palce =D