Jsem praktik techniky emoční svobody EFT

Chcete si se mnou odťukat své téma?

 

Neznáte EFT? Čtěte dál  ↓

 

Kateřina Jandlová

Pokud moc netušíte, co EFT je, tak je dobře, že čtete dál =)

Pod zkratkou EFT se skrývá Emotional Freedom Techniques, což v překladu znamená technika emoční svobody.

Vymyslel ji na začátku devadesátých let minulého století americký kouč z Kalifornie Gary Craig. Spočívá v ovlivňování toku energie Čchi. Tok Čchi usměrňujeme klepáním konečky prstů na konce meridiánových drah. Což jsou dráhy, kterými energie tělem proudí.

Body jsou na temenu, mezi očima, na spáncích, pod okem, pod nosem, na bradě, na klíční kosti a pod paží tam, kde vede podprsenka.

Na fotce vidíte, že si ťukám pravou rukou na levou tvář. Je to jen pro fotku, pro praxi by to bylo nepohodlné. Ťuká se pravou rukou na pravou stranu těla a levou na levou. I když třeba u bodu na klíčních kostech si poklepávám tak, jak mi to přijde pod ruku. A to doslova =D 

No a je skvělé, že pokud vás třeba během ťukání ruka rozbolí, nebo vám to bude nepohodlné, můžete v klidu začít ťukat druhou rukou na druhé straně těla. Nebude to mít žádný negativní dopad. Dráhy jsou totiž zrcadlově propojené.

Zjednodušeně by se dalo říct, že EFT je variace na akupunkturu. Jen místo jehliček používáme vlastní prsty. Technika je nebolestivá a neinvazivní, ale často ji provází pláč. Nicméně není potřeba se toho obávat, vlastně je to velice očistná součást léčebného procesu.

A navíc ne všechen pláč je způsoben smutkem a bolestí. S klientkami často brečíme smíchy =D

EFT je možné použít jak na psychické, tak na fyzické obtíže. V obou případech má prokazatelné účinky. Už jen proto, že fyzické obtíže jsou kolikrát způsobeny psychosomaticky. Takže když odstraníme jádro pudla z mysli, zmizí jeho projev v těle.

Co je ale podstatné, je CHTÍT. Pokud máte ve svém životě nějaký strach, fobii, nebo jinou obtíž, která vás ale vlastně neobtěžuje a nemáte potřebu ji řešit, tak se na to vykašlete.

V EFT platí „ťukej jenom na to, co chceš změnit“. Protože pokud se nechcete zbavit své arachnofobie, tak vám ani ťukání nepomůže.

Pokud ale chcete, věřím tomu, že se dokážete zbavit jakéhokoliv strachu, který vás trápí.

 

Ještě předtím, než se k někomu objednáte na sezení, je dobré ho chvíli sledovat. Abyste se ujistili, že se vám líbí jeho energie, pohled na svět a tak.

A právě proto pro vás mám tohle video. Ťukání je to veskrze letní, kdy řešíme najití rovnováhy mezi rodinou, podnikáním a nějakým časem pro sebe.

Nenechte se zmást názvem, tohle téma můžeme řešit celoročně, jen v létě to tak nějak víc nabírá na intenzitě.

 

Kolem přání se rojí hodně nepochopení a nepravd. Jedním bodem z tohoto snad nekonečného seznamu je, že se člověk musí sedřít k smrti, aby si konečně něco zasloužil.

Tak takhle ne přátelé =D Vesmír nám dá všechno, o co si požádáme. Nemusíme se kvůli tomu honit za mamonem, stačí podnikat kroky na základě intuice.

A pokud stále věříte, že tak lehce to jít nemůže, zaťukejte si na to. 

„Ťukání na ___“

Níže si můžete vybrat ze (zatím) dvou universálních ťukání. Vybrala jsem témata, která nepotřebují mou účast a díky tomu, že jsou předtočená a proces je automatický, můžete si je objednat třeba v jednu ráno a hned si zaťukat. Tedy hned, jak se propíše platba =D

Nemusíte se bát, že byste nevěděli, co dělat. Kromě samotného ťukacího videa, najdete u každého i vysvětlující video, ve kterém vám stručně povím co je EFT, kde jsou body a co máte během a po ťukání dělat.

Jedna mini sadička dvou videí stojí 450,- a přístup k ní je časově neomezený. Nicméně garantovat ho budu raději jen dva roky. =D

Hojnost

Znáš už všechny poučky ohledně přitahování hojnosti, ale stále počítáš každou kačku? Možná si v sobě živíš sabotéra, který ti brání žít v hojnosti. Přestaň ho krmit, odťukej ho!

Dávám toho moc zdarma

Jsi podnikatelka a máš někdy pocit, že toho dáváš zdarma až příliš? A že to stejně nemá takový efekt, jaký sis představovala?
Je v pořádku brát si za svou práci peníze, zaťukej si na to =)

Sezení 1:1

Pokud vám předtočené video nestačí, což se časem pravděpodobně přihodí, můžete se objednat na on-line sezení, kde probereme přímo vaše téma. Můžeme se vydat i do větších hloubek, než jsem se vydala ve videích výše a zpracovat i komplikovanější věci.

Jedno video-sezení stojí 1200,- a trvá 60 – 90 minut.

A teď ještě pár slov o tom, kdo jsem já, Kateřina Jandlová

Kateřina Jandlová

K EFT jsem se dostala vlastně náhodou, díky spolužačce z PzP 2019. Kačka Sladovníková byla vůbec první, u koho jsem EFT viděla. Nejdřív jsem to brala jako zajímavou kratochvíli a neměla jsem sebemenší potřebu to byť jen vyzkoušet =D

Ale s Kačkou jsme byly ve stále užším kontaktu, takže jsem nakonec ťukat začala. A opravdu jsem se nestačila divit, co všechno tohleto EFT zvládne!

Zpracovala jsem si například strach z neúspěchu i úspěchu, strach z kritiky okolí, strach z toho, že neumím dost a taky strach z toho, že jsem „moc“. Velmi často si sama sobě ťukám na akutní únavu (když je to akutní, neřeším proč nespím a jak to vylepšit, ale řeším to, že potřebuju přes den fungovat).

Kolikrát ani nepoužívám celý proces podle pravidel, ale intuitivně si vyberu bod a ťukám jenom na něj. Během ťukání si pak, třeba jen v myšlenkách, procházím svou potíž a ještě se mi nestalo, že by mi to nepomohlo.

Třeba loni na podzim byla dcera poprvé se školkou plavat. A já jsem měla šílený záchvat paniky, že dojdu do školky a tam mi řeknou, že se utopila. Jakože fakt psycho. No a protože vím, že na co myslím, to si přivolám, potřebovala jsem se toho fakt rychle zbavit. 

Kdyby mě to chytlo doma, kápla bych si Bachovy krizové esence, jenže já jsem už vyjela s kočárkem na cestu, takže jsem si začala ťukat na klíční kost. A už klidná jsem si vyzvedla velice živé dítě =D

Když se v roce 2021 sešel fakt, že mám EFT na sobě vyzkoušené a ověřené s faktem, že Kačka vytvořila certifikovaný kurz EFT, nebylo o čem přemýšlet.

Během několika měsíčního kurzu a v následném mastermindu jsem absolvovala výcvik tří stupňů EFT a završila jsem to nejvyšším, čtvrtým stupněm – EFT Matrix. Ten je můj oblíbený =D

EFT jsem si zamilovala a doufám, že si ho zamilujete taky =)