Katka je úžasně pozitivní člověk, který vám doplní energii už jen pouhou online přítomností. Vysvětlila mi důležité principy ohledně vyřčených přání, jak je správně definovat, aby si to „vesmír“ nevyložil jinak… Právě díky Katce pracuji se svými myšlenkami a přáními naprosto vědomě a také vědomě přijímám jejich naplnění. Je to radostný pocit! Měli jsme celkem 5 setkání, díky čemuž bylo snazší ukotvit si „práci“ se svými přáními v každodenním životě. Mockrát děkuji!

www.monikarumanova.cz

Monika Rumanová

procesy, efektivita, delegování

Katka je skvělá konzultantka, brainstormerka a průvodkyně vizualizacemi, na kterou se můžete obrátit jak se svými byznys otázkami, tak i s problémy z běžného života.

Katčiny práce si velice cením díky jejímu profesionálnímu, a přesto velmi přátelskému přístupu protkanému energií a nadšením. Její „can-do atttitude“ je vyslověně nakažlivý a už jen proto stojí za to ji mít na své straně jako podporovatelku.

Při setkáních umí navodit příjemně uvolněnou atmosféru, při níž vás trpělivě a nekriticky vyslechne, přitom vám ale dovede položit přesně ty správné otázky, které vás donutí si upřímně přiznat i to, co sami před sebou schováváte. Trpělivě, s až mateřským pochopením vás provede skrze vaše emotivní chvíle a stinná místa k řešením vaší situace.

Na Katku se nejčastěji obracím díky jejím neskutečně nápomocným vizualizacím. Především díky nim jsem zažila na sezeních s Katkou nejeden zásadní aha moment. Ať už se jednalo o rozhodování ohledně velké investice, můj problém s vystoupením z komfortní zóny či problematiku bolestivé menstruace, vždy jsem si pod Kátiným vedením prošla vizualizací jako bezpečným sebepoznávacím rituálem, při němž pokaždé došlo k velmi silným uvědoměním a osobnostním posunům.

Vizualizace s Katkou ve mně zanechávají skvělý pocit vnitřní očisty, štěstí z konečně rozštípnutého problému, a hlavně mě popostrkují k další akci. Jednoduše, potřebujete-li rozvinout své nápady a plány, ať už se týkají vašeho každodenního života či byznysu, či bojujete s problémy všeho druhu, a chcete se přitom se cítit v klidu jako na posezení s kamarádkou, obraťte se na Katku. Nebudete litovat.

www.zanetaspencer.cz

Žaneta Spencer

koučka, brainstormerka a lektorka AJ

S Katkou spolupracuji už několik měsíců, takže jakmile vypustila do světa nabídku na kurz, ve kterém si písemnou formou můžeme manifestovat svá přání, byla jsem hned v něm.

Kurz se mi líbí především tím, že přináší konkrétní výsledek. Teď nemám na mysli, že by mi hned na stole přistálo mé přání, ale že vůbec svá přání společně sepíšeme! Je spousta kurzů, které učí teorii, ale tím to končí. Ale tady máme na konci hotový dopis a už zbývá jen čekat na splnění svých přání.

Líbí se mi i to, že Katka opravdu pečuje o každou z nás, které v kurzu jsme. Točí pro nás živé vstupy a velmi pružně reaguje na dotazy.

Pokud uvažujete o zapojení manifestace do svého života, tak Katku rozhodně doporučuji. Ať už v kurzu, nebo jeden na jednoho v rámci jejích intuitivních konzultací. ❤️

www.zuzkavitkova.cz

Zuzka Vitková

finanční koučka a kreativní konzultantka

Chcete se naučit „správně si přát“ a manifestovat? Tak si s Káťou napište Kouzelný dopis. Je to týdenní kurz, kde se srozumitelně a uceleně dozvíte potřebné informace o tom jak na to.

Káťa také ráda zodpoví všechny možné dotazy v živých vysíláních ve FB skupině, kde to všechno probíhá. Atmosféra byla moc příjemná a přátelská jo a prozradím, že vás čeká ještě jeden bonus.

www.hulkovamisa.cz

Michaela Hůlková

VA pro cestování

Vizualizaci na setkání s mým potenciálem jsem nějakou chvíli odkládala, měla jsem blok, že neuvidím nic konkrétního. Slova Kateřiny a magický hudební podkres mě ale během nahrávky vedla až k setkání se sebou samotnou v souladu s mým potenciálem. Byl to fascinující prožitek plný síly a důvěry. A spojení s elementem země mi dodalo velké odhodlání.

Od té doby si v sobě už pár dnů nosím uvědomění, že pokud vnímám a důvěřuju, že mám takový potenciál a je pro mě možné ho dosáhnout, tak se ho rozhoduji žít už teď a nečekat až na „někdy v budoucnu“. Doporučuji vyzkoušet u Katky i vizualizaci na míru. Vedení skrze vizualizaci může být víc transformační, než se zdá.

www.uzdravsvouplet.cz

Petra Kratochvílová

holistická léčba akné

Konzultaci s Kateřinou jsem vyhrála. Hrozně moc jsem si přála si umět přát. Katka je úžasně energický člověk. Přes okno videohovoru na mě ta energie působila strašně mile a pozitivně.

Všechno, co jsem chtěla vědět a znát, mi řekla naprosto srozumitelně a vlastně jsem se nemusela na nic doptávat. Byla jsem nadšená z toho, jak pozorně mě poslouchala a ta hodina utekla jako voda. Takže mích 5 hvězd je naprosto spravedlivých a zasloužených. Díky!

facebook.com/UpcyklaceZerowasteMinimalismus/

Michaela Embacherová

návrhářka zero waste produktů do domácnosti

Tématem našich setkání byly afirmace, ale i mnohá další témata, která přicházela, jako když cestou po řece potkáváte různé zajímavosti, které jste měly potkat. Setkání byla plná humoru, hravosti, bezprostřednosti, laskavosti a nápadů, kterým když se vdechne život, dějí se zázraky. Katku ke společné práci srdečně doporučuji.

Lenka Chválová

psycholožka