Co pro tebe mám?

Konzultace „Vyšli přání s Kateřinou“

Konzultace probíhají vždy přes videohovor. Proč? Když se vidíme, energie se rozproudí daleko rychleji. Probíhají ve všední dny od páté hodiny odpolední dál. Nejpozději začínám konzultaci v sedm hodin. Výjimky výjimečně dělám.

V momentě, kdy se sejdeme, už jde všechno rychle. Ne proto, že bych se to snažila uhnat, to vůbec ne. Ale čas prostě neúprosně zrychluje, když se člověk šťourá v něčem, co ho baví a zajímá. Hodina uteče velice rychle! Ale během ní vás naučím:

  • základní pravidla toho, jak si správně přát
  • podíváme se spolu na váš konkrétní příklad
  • naformulujeme afirmace, které s vámi budou ladit
  • naučím vás techniku, díky které budou afirmace skutečně fungovat
  • můžete se mne zeptat na cokoliv, co momentálně řešíte a já vám buď poradím sama, nebo sáhnu do své databáze ověřených a vyzkoušených odbornic
  • dost pravděpodobně vám během konzultace budu vyprávět krátký příběh z mého života, který se zprvu zdá „mimo mísu“, ale věřte, že to bude mít důvod

Pokud jste dočetla až sem, je pravděpodobné, že vás Intuitivní konzultace přitahuje. Ale možná si nejste ještě tak úplně jistá, jestli je to pro vás to pravé. To je v pořádku. Je přirozeností lidského mozku, že nás drží dál od nových věcí. A teprve když na tu jednu danou věc narazíme třeba po páté, tak teprve potom nám dovolí vůbec přijmout, že ta věc existuje. A vy možná ještě potřebujete pár takových náhodných setkání, než budete jistě vědět, že do toho jdete. Netlačte na sebe. V pravý čas poznáte, že teď je ta správná chvíle se ke mně objednat.

A pokud je ta chvíle teď, není potřeba už nic říkat, tady máte tlačítko.

Co budeme řešit?

Chceš se naučit správně si přát?
Potřebuješ si u Vesmíru objednat a nevíš, jak na to?
Afirmuješ až na půdu, ale nic se neděje?

Společně se tomu podíváme na kloub a zjistíme, kde to drhne. A promažeme to. =) Vesmír už nebude s tvými objednávkami dělat žádné psí kusy a doručí ti je přesně tak, jak budeš chtít.

Co ti služba přinese?

Naučíš se používat sílu slov ve svůj prospěch. Vesmír už tě nenachytá na švestkách a nebude ti doručovat přání ve formě, v jaké jsi je nechtěla.

Kolik to stojí?

1950 Kč