Co pro tebe mám?

Nové myšlenky

Ve zkratce to bude vizualizační pásmo tří setkání v termínech 8. 9., 15. 9. a 22. 9. Všechno to jsou čtvrtky a bude to od 18:00 a asi tak na 90 minut. 

Společně se sejdeme na Google meets a v poli, které vám vytvořím, si zformujete krásné nové myšlenky.

Beze zkratky je mým cílem dopřát vám 3×90 minut klidu, který si zasloužíte. A během toho klidu po vás nebudu nic chtít, nebudu se na nic ptát, nebudeme se v ničem šťourat, nebudeme procházet žádné procesy, prostě nic, co by jakkoliv zavánělo tím, že to někoho takříkajíc rozloží. 

Místo toho se prostě jenom sejdeme, vy se pohodlně usadíte, s dobrým pitivem po ruce a s dekou přes sebe (ok, tak to podle počasí a osobních preferencí) a budete poslouchat můj hlas. Ani nemusíte zapínat kameru. Nechám na vás, jestli budete ten čas využívat aktivně, nebo jestli se rozhodnete usnout, všechno je v pohodě. A ke sdílení prožitků můžete poté využít skupinu na FB, ve které budou do konce roku dostupné i záznamy všech tří setkání. A taky vám tam nasdílím další tipy, jak si zlepšovat náladu. A taky jak si plnit přání, bez toho se neobejde žádný můj program. 

Co si odnesete? Vyklidněnou hlavu naplněnou příjemným pocitem a radostí z toho, co všechno je možné. 

Historka na závěr – Kdysi jsem byla na literárním táboře a jeden přednášející, jméno si bohužel nevzpomenu, měl tak magický hlas, že jsem celou jeho přednášku jen psala svou vlastní povídku. Vůbec nevím, o čem mluvil, ale ten hlas mi v hlavě zní pořád. Nemám takový drsný chraplák, jako ten muž, ale prý ten můj hlas taky stojí za to, tak si připravte něco na poznámky a uvidíme, co se v našem poli objeví za inspiraci =)

Když to řeknu stručně

Vizualizační pásmo tří setkání, která ti pomůžou zbavit se negativity.

Co ti služba přinese?

270 minut klidu a pozitivní náhled na svět

Kolik to stojí?

1200 Kč