SPIRIT

Kvantování, rituály, chanelling
a mnoho dalšího

Kateřina Jandlová

Spirit

Spirit = duše, duch, energie (a jedno ze dvou vozítek na Marsu =D )

Energie je všude kolem nás, je v nás, je námi. My jsme energie. Všechno kolem nás je energie. Tím pádem jsme spojeni se vším a všemi.

  • Proto se tak často stává, že na někoho pomyslíme a on nám zavolá, nebo ho potkáme.
  • Proto se tak často stane právě to, čeho se nejvíc bojíme.
  • Proto se nám stejně tak často můžou plnit naše sny a přání.

Chcete-li se přestat spoléhat na „nějak to dopadne“ a místo toho se stát tvůrci svého života a jít tomu všemu naproti, čtěte dál =) 

Jak se stát tvůrcem (nejen) svého života?

Začátek je snadný, prostě se rozhodnete, že se jím stanete. Přestanete čekat na „až někdy“, přestanete doufat, že se okolnosti sami zázračně změní, že přijede princ na bílém koni a váš život bude rázem jako pohádka. Nic z toho se totiž nestane, pokud se do toho nevložíte.

Teď možná namítáte, že někdy to vypadá jako zázraky. Třeba znáte někoho, komu to takříkajíc padá do klína, aniž by pro to musel hnout malíčkem. Ale je to pravda? Vidíte tomu člověku do hlavy? Víte, jak konkrétně prožívá každý jeden den? Nechci hádat, ale řekla bych, že ne.

Zvenku to může vypadat jakkoliv pohádkově, ale uvnitř je skryta práce.

  • Práce na sobě.
  • Víra v to, že to má smysl.
  • Víra v zázraky a v to, že si je zasloužím.
spirit - plakátek

Odkud začít?

Pokud za sebou máte to rozhodnutí, že do toho jdete, tak jste učinili první krok. Možná by se slušelo říct nejtěžší, ale to by nebyla úplná pravda. Ta první myšlenka totiž bývá jasná a rychlá, mnohdy vulgární =D „Prostě se sebou už *** musím něco udělat!“ A teprve potom zjišťujete co a jak. A teprve pak začíná to pravé dobrodružství sebepoznání a zázraků.

Možná máte knihovnu plnou motivačních knih, sáhněte po té první, která vás naláká. Možná máte e-mail plný webinářů, kurzů zdarma, e-booků a kdoví čeho ještě, ale stejně je to neotevřené…

Pokud nevíte, kde začít, můžete zkusit třeba můj podcast =)

Na cestě ke splněným přáním…

… musíte projít určitými čekpointy. A teď úplně vidím, jak se vám otvírá kudla v kapse =D To totiž říká každej. „Musíš to, musíš tohle a tamto, jinak se ti přání nikdy nesplní.“ Já tu nechci předkládat žádná dogmata. Spíš vám ukážu pár informačních tabulí. A vy se můžete sami svobodně rozhodnout, kterou tabuli si přečtete, kterou se budete řídit a kterou úplně klidně obejdete.

Ono totiž opravdu nepotřebujete žádné speciální serepetičky, žádné drahé „magické“ minerály, žádné předražené ezo kurzy. Nemusíte čekat na speciální konjunkci planet. Nemusíte prostě vůbec nic speciálního. Ale pokud potřebujete na své cestě podpořit, tak čtěte dál =)

Jak jsem řekla, všechno začíná rozhodnutím. A pak přichází poznání sebe sama, víc přemýšlení, víc řešení, víc se ponoříte do sebe a pomalu zjišťujete, že je pořád co objevovat a možná dostanete strach si vůbec něco přát… No a pak přichází čas na ty infotabule. 

První infotabule
„přej si“

Čím víc přemýšlíte o celé té vesmírné záležitosti, tím víc možná pochybujete, jak a proč to celé funguje.

Pokud jste zrovna v téhle fázi, pak pro vás mám e-mailovou sérii, která vám na to posvítí.

Druhá infotabule
„zhmotňování“

Jakmile už znáte základ, možná přemýšlíte, jak to celé vyšperkovat.

Jak si vylepšit svou zhmotňovací praxi? Můžete se zapsat k další e-mailové sérii, kterou jsem pro vás připravila.

Třetí infotabule
„emoce“

V předchozích sériích jste se dozvěděli (mimo jiné =D), že jednou z důležitých ingrediencí úspěšného přání či zhmotňování jsou emoce (a pokud jste e-maily nečetli, teď jsem to řekla =D). Pokud s nimi zápasíte, klikněte si  ↓

Čtvrtá infotabule
„duše“

Máte zpracované všechno a stejně máte pocit, že to prostě nefunguje? Možná potřebujete posílit napojení na svou duši. Vím, vím, zní to hodně ezo, ale je to jedna z nejsilnějších metod, které mám právě teď k dispozici. A je vážně boží! =)

Pátá infotabule
„dary duše“

Jste na cestě sebe poznání už tak daleko, že už skoro nevíte, co byste ještě mohli udělat? Možná jsou to právě dary duše, které vám ještě chybí do skládačky obrázku s názvem „Já“.

Šestá infotabule
„kvantování“

I když je zodpovědnost za váš život jenom na vás, někdy je podpora z venčí přesně to, co potřebujete. 
Kvantovat můžu cokoliv, přání, počasí, osobní posun… =) 

Sedmá infotabule
„vizualizace“

Vizualizace jsou jednou z nejsilnějších metod, které můžete používat kdykoliv. Pokud ale potřebujete mé vedení, ráda vás provedu.

Osobně nebo v MP3 =)

Osmá infotabule
„shrnutí“

Prošli jste všechno? Pořád vám něco nedává smysl? Konzultaci už jste zkusili? Dary duše znáte? Rituály děláte? Možná potřebujete tenhle e-book, kterej to všechno připomene.

Podporující drobnosti

Kvantová studna přání

Nejlevnější ezo produkt na trhu =D

Nemůžete vyrazit na výlet? Stavte se v kvantovém poli a vhoďte si minci přání „virtuálně“.

Světelný kód na míru

Potřebujete podporu „z jiného svět(l)a“?

Kód stažený přímo pro vás a váš záměr. Dostanete ho jako fyzický obrázek a jako tapetu na mobil.

Rituál s bobkáčem

Lákají vás rituály, ale nevíte, odkud se do toho pustit? Mám pro vás dobrou zprávu, není to vůbec složité a nejspíš ani nemusíte nic kupovat, tedy kromě návodu =)

Karetní vhled

Karty neumí předpovědět budoucnost, ale umí dát nový úhel pohledu. 

Vlastně celkem přesně reflektují současnost. Potřebujete nový pohled?

A teď ještě pár slov o tom, kdo jsem já, Kateřina Jandlová

Kateřina Jandlová

Kouzla jsou něco, co provází můj život co si pamatuju. Sice teď vím, že je nedoprovází jiskřičky z prstů, což je fakt škoda, ale co už =)

Vlastně teď moc nevím, co psát, mám pocit, že o tom melduju furt dokola. Ale zkusím to. Třeba kvantování používám na počasí už přes třicet let. I když to, že se to jmenuje kvantování, vím asi jenom dva roky.

Stejně tak mentální operace – aniž bych tenkrát věděla, co, jak a proč dělám, zachránila mého psa, když sežrala naštíplou vařenou kuřecí kost.

Parkovací místo už neřeším, předjíždět nemusím, a když spěchám, tak jedu na zelenou vlnu.

Jakmile jsem změnila myšlení, otěhotněla jsem. Přes endometriozu, přes diagnózu „neplodná“. A to dokonce dvakrát.

Když si přeju, nemusím to vyslovit, nemusím to napsat, nemusím nic víc, než jen vyslat myšlenku a čekat. A pak přijmout splněné přání. *

A ne, to nepíšu proto, abych se vychloubala. Píšu to proto, abych vám dala inspiraci, že opravdu jde cokoliv, co si vezmete do hlavy a do srdce =)

*je potřeba říct, že nemusíte přijmout každé splněné přání, někdy si to prostě rozmyslíme =) když už se to ale stane, je dobré poděkovat, že se přání splnilo.