Co pro tebe mám?

Vizualizace na míru

Vizualizace je mocný nástroj, který vás během krátké chvíle dokáže posunout o míle daleko.

Jejich kouzlo spočívá v tom, že mozek nedokáže úplně spolehlivě rozlišit, jestli obrazy, které vidí, jsou realita nebo sen. Proto je důležité si na začátku stanovit jasný záměr, čeho chcete dosáhnout.

Záměr stanovíme spolu. Může se totiž stát, že se ke mně objednáte, aniž byste svůj záměr měla. To je naprosto v pořádku. Někdy nás to táhne k někomu nebo něčemu, aniž bychom přesně věděli proč.

Téma vaší vizualizace se vykrystalizuje během pár minut. Mně se ucelí obraz, kterým vás poté provedu. A pustíme se do toho.

Během samotné vizualizace se nemusíme vidět, ale je důležité, abyste mě stále slyšela. V některých úsecích totiž budu potřebovat vědět, že můžeme pokračovat dál. Takže se vás zeptám a, dokud mi to nedovolíte, nepůjdeme dál.

Můj hlas vás bezpečně dovede tam i zpátky. Ať už to „tam“ bude kdekoliv. Celou dobu jsem s vámi a jenom pro vás. Máte mou plnou pozornost a tím, jak jsem na vás naladěná, mi Vesmír pomáhá skládat slova přesně pro vás. Žádná z živých vizualizací, byť na stejné téma, nebude stejná. Vždy bude unikátní a pro konkrétního člověka.

Novinkou, kterou chci postupně zavádět do své nabídky, je možnost tato setkání nahrávat a z nich poté udělat MP3 záznam samotné vizualizace. Takže si ji budete moci projít kdykoliv. Stejně bezpečně, jako poprvé.

Když to řeknu stručně

Ve vizualizaci se společně podíváme do krajiny vaší mysli a já vás provedu zážitkem, který potřebujete k vyřešení své aktuální situace. Ať už jde o upevnění vlastních hranic, nebo o stanovení ceny vašeho nového produktu.

Co ti služba přinese?

Vizualizace vám dá přesně to, co od ní potřebujete.
Potřebujete-li se rozhodnout, pomůže vám.
Potřebujete nabít baterky? Nabijeme je.
Chcete zjistit, jaký je váš potenciál? Nahlédneme spolu do Zrcadla plného potenciálu!

Kolik to stojí?

1200 Kč