Voňavá vizualizace

Vítám tě =)

Na téhle stránce najdeš návod, jak podpořit plnění přání jakoukoliv tvou oblíbenou vůní =) „Jak na to“ si můžeš poslechnout buď ve videu, nebo si to přečti níže. No a pak se pusť do vizualizace. 

Možná ještě trocha terminologie – nazvala jsem to „voňavá vizualizace“, ale technicky vzato jde spíš o vedenou relaxaci. Vizualizaci dělá ten, který ji dělá, tedy pokud půjdete s mým vedením, bude to relaxace, a až začnete pracovat samostatně, bude to vizualizace. Je to trochu matoucí, ale je to tak =D Nicméně se mi líbilo, jak to zní, tak jsem se rozhodla pro tento, byť trochu nepřesný, název.

A teď už video:

Pokud se ti nechce poslouchat video, tak tady to máš sepsané:

  • čichová paměť je nejlepší paměť, kterou náš mozek má, znamená to, že nos nikdy nezapomene žádnou vůni
  • aby se ti splnilo nějaké přání, tak musí být tvoje a musíš se dokázat vžít do stavu, že už je to přání splněné = tedy doplnit představu přání o emoce, které přijdou s jeho splněním
  • nestarej se o to, jakou cestou se tvoje přání splní, cestu nech na Vesmíru a ty se postarej jenom o to, abys to splněné přání dokázala přijmout do svého života
  • (pokud chceš víc detailů, jak si přát tak, aby ti Vesmír rozuměl, tak se můžeš zapsat k mé e-mailové sérii)
  • až budeš mít vybrané přání, které chceš podpořit vůní, tak si vezmi tužku a papír a detailně ho popiš
  • na vizualizaci budeš potřebovat cca půl hodiny klidu, pohody a tepla, vezmi si k ruce své sepsané přání a inhalační tyčinku s vůní (nebo jakoukoliv jinou vůni, kterou máš ráda)
  • pusť si vizualizaci a začni sledovat zázraky, které se ti do života začnou propisovat z kvantového pole =)

Vizualizaci si alespoň jednou projdi se mnou a pak, až už budeš vědět, jak na to, už nahrávku používat nemusíš. Dokonce si můžeš celou vizualizaci upravit podle sebe a toho, jak to cítíš =)

Bohužel se mi nepodařilo přesvědčit web, aby tu fungoval přehravač, tak se čudlíkem níže přesuň do složky na mém Google disku a tam si vyber, jestli to chceš s hudbou, bez hudby, s frekvencemi Alfa nebo bez nich. Nahrávka „vonava_relaxace_alfa“ kombinuje vše – mluvení, hudbu i frekvence =)

Proč jsem tam dala Alfa frekvence? Protože když je náš mozek ve stavu Alfa, je relaxovaný, nevymýšlí překážky a naše přání se plní. Jen to má jednu podmínku, musíte nahrávku poslouchat se sluchátky, jinak se Alfa nepropíše a bude to „jenom“ Solfeggio frekvence 174 Hz, která je sama o sobě také příjemná a přináší klid, jen to prostě není Alfa =)

Hudba je stažená z YouTube knihovny a mám povinnost uvést její zdroj:

Skladba Acoustic Meditation 2 interpreta Audionautix Interpret: http://audionautix.com/

A to by bylo všechno =) Pokud máš nějaké otázky, tak mi napiš =) mail@katerinajandlova.cz

   Kačka