Co pro tebe mám?

Zrcadlo plného potenciálu

Pohled do zrcadla plného potenciálu může znít děsivě. Možná máte strach, že tam nic neuvidíte. Možná nevěříte tomu, že máte na něco talent. Nebo jednoduše nechápete, proč by vám měl někdo platit za to, že děláte něco, co vám jde od ruky prakticky samo a nezabere vám to žádný čas a nestojí to žádnou námahu.

Prosím vás, zapomeňte na to a pojďte se se mnou podívat do toho Zrcadla! Každá žena by se do něj měla podívat, aby jí došlo, jak moc je důležitá. ♥

Vizualizace probíhá přes videohovor a je důležité, abyste na ni měla alespoň hodinu nerušeného klidu. Prvních pár minut si popovídáme, poté budeme asi dvacet minut vizualizovat (ideálně v leže) a čas po probuzení využijete na zapsání všech aha momentů a uvědomění, které k vám ve vizualizaci přijdou. Někdy chodí i nápady! A jak víme, ty je potřeba zaznamenat opravdu rychle, aby se nevypařily.

Během samotné vizualizace se nemusíme vidět, ale je důležité, abyste mě stále slyšela. V některých úsecích totiž budu potřebovat vědět, že můžeme pokračovat dál. Takže se vás zeptám a, dokud mi to nedovolíte, nepůjdeme dál.

Jedno vám ale garantuju, na konci, až se vzbudíte, si budete jistá, že jste úžasná. ♥

Pokud máte strach, že nic neuvidíte, můžete si nejdřív zkusit mou VPZ. A až zjistíte, že ta obava byla lichá, můžete si objednat svou vizualizaci.

Co budeme řešit?

Každý vám říká, že „na to máte“ a vy nevíte na co?
Cítíte, že to, co děláte, by mohlo jít snadněji?
Nebo dokonce máte jistotu, že potřebujete dělat něco jiného, ale netušíte, co by to mohlo být?

Tak právě pro vás jsem vytvořila Zrcadlo plného potenciálu. V něm se dozvíte odpovědi na své otázky. A možná ještě něco navíc. =)

Co ti služba přinese?

  • Po pohledu do Zrcadla získáte pevnou půdu pod nohama.
  • Od prvního projití této vizualizace si budete jistá, že nejste na nic sama.
  • Ujasníte si své cíle i to, jak se k nim dostat.
  • A co je nejlepší, uvidíte, že na to máte!

Kolik to stojí?

550 Kč