Jak zapadá JUST do mého ezo světa?

Jak jsem se dostala k poradenství kosmetické firmy JUST CS? No abych byla upřímná, jako slepej k houslím =D

Nejdřív jsem začala používat Eucasol a Tymiánový krém, abych co nejvíc eliminovala školkovský rýmičky. A když jsem viděla, jak krásně to funguje, začalo mě zajímat, co dalšího bych mohla potřebovat. No abych to zkrátila,  bylo toho dost =D

A nakonec mi moje poradkyně poradila, že bych se mohla zaregistrovat a nakupovat si sama. To pro mě bylo trochu děsivé, měla jsem za to, že jakmile to udělám, budu nucena k těm zpropadeným MLM praktikám, které tak bytostně nenávidím a kdykoliv mi do messengeru přistane nějaká taková zpráva, tak dotyčného ihned blokuju… No víc mýlit jsem se nemohla! =D 

Nejen, že vlastně prodávat vůbec nemusím, protože moje registrace není nikterak ohrožena a když si budu chtít jednou ročně koupit Eucasol a Tymiánový krém, tak cajk. A druhá věc je, že skupina poradkyň, do které jsem se dostala, je prostě totálně skvělá! 

Scházíme se, píšeme si, radíme si =) 

A co je snad nejlepší, to jsou školení, která firma nabízí. Už jsem byla na školení pro nováčky, jsem zaregistrovaná na školení esencí (to bude 27. 4.) a na školení pro pokročilé (někdy v květnu), které ze mě udělá odborného poradce. 

No a tím se konečně dostávám k tomu, jak to celé zapadá do sebe. Těmi esencemi.

Čichová paměť je ta nejúčinnější paměť, jakou člověk disponuje. Nikdy nezapomeneme žádnou vůni. No a v tom vidím potenciál pro své čarodějné kurzy =)

Plus základní trojice je mysl, duše a tělo. Ve své praxi jsem dosud obsahovala jen duši a mysl. Bylo na čase přidat k tomu i tělo. A k péči o něj jsou produkty JUST & Nahrin úplně ideální =)

Pokud vás cokoliv zajímá, nebojte se mi napsat =)